Manja slova Veća slova RSS

Pitajte Ministarstvo

>

Obavještenje o terminima intervjua u okviru provjere psihičke sposobnosti za kandidate/kinje

Datum objave: 08.11.2018 13:32 | Autor: MUP

Ispis Štampaj stranicu


Shodno Javnom pozivu zainteresovanim licima za prijavljivanje na Program obrazovanja ,,Osposobljavanje za rad u Policiji''


OBAVJEŠTAVAMO


da će se intervju u okviru provjere psihičke sposobnosti za kandidate/kinje održati dana 13.11.2018. godine (utorak) i 14.11.2018. godine (srijeda) sa početkom u 11h
prema sljedećem rasporedu:



I grupa -13.11.2018. godine (utorak) sa početkom u 11h


1. Beloica Bojan, Podgorica
2. Perović (Dragan) Vaso, Podorica
3. Damjanović (Veselin) Jovan, Podgorica
4. Palija Radivoje
5. Đurišić (Saša) Marko, Podgorica
6. Ćetković (Slavko) Jovan, Podgorica
7. Đurišić (Saša) Miloš, Podgorica
8. Mihaljević (Veljko) Zoran, Podgorica
9. Ramović (Derviš) Ajdin, Tuzi
10. Đurišić (Saša) Balša, Podgorica
11. Jokić (Tomo) Jovan, Mojkovac
12. Radunović (Dražen) Balša, Podgorica
13. Perković (Milisav) Ivan, Podgorica
14. Mehović ( Eska) Enes, Petnjica
15. CikotiĆ Amar
16. Vukić (Radoman) Marko, Berane
17. Fejzić (Adem) Abussame, Rožaje
18. Ljujić (Vučka) Radomir, Bijelo Polje
19. Nenezić (Mileta) Radoš, Šavnik
20. Lagator (Momir) Boris, Cetinje
21. Čupić (Ivan) Lazar, Podgorica
22. Komšić (Mile) Milena, Podgorica
23. Tiganj (Omera) Jasmin, Nikšić
24. Rakočević (Milivoja) Marko, Kolašin
25. Čvorović (Milije) Nikola, Nikšić
26. Kadić (Milivoja) Drago, Nikšić
27. Čuljković Radoman
28. Stamatović (Zoran) Marko, Podgorica
29. Mugoša (Dragan) Jovan, Podgorica
30. Dacić (Etem) Remzija, Podgorica
31. Bulatović Luka
32. Barjaktarević ( Ismeta) Muhamed, Plav
33. Cikić (Ilija) Lazar, Podgorica
34. Marković (Miloje) Nemanja, Podgorica
35. Golubović (Nenad) Milivoje, Podgorica
36. Zoronić (Nuha) Haris, Bijelo Polje
37. Delibašić Stefan
38. Pejović Stefan
39. Đuretić (Vesko) Nemanja, Golubovci
40. Blagojević (Dragana) Miloš, Šavnik
41. Gospić (Rajko) Mladen, Podgorica
42. Šćekić (Ljubiša) Dragutin, Podgorica
43. Vujisić (Radovan) Lazar, Podgorica
44. Krgović (Mile) Miroslav, Mojkovac
45. Ognjenović (Velimira) Pavle, Nikšić
46. Tomović ( Darka) Lazar, Berane
47. Bučan (Redža) Emir, Bijelo Polje
48. Jahović (Faruk) Amar, Rožaje
49. Peković Jovan
50. Keljanović (Zorana)Marija, Tivat
51. Mugoša (Predrag) Igor, Podgorica
52. Mulić (Mevludin) Adnan, Rožaje
53. Deretić (Jadranka) Aleksandar, Nikšić
54. Tomović (Božo) Marko, Mojkovac


II grupa - 14.11.2018. godine (srijeda) sa početkom u 11h


55. Đurović Vladimir
56. Mirotić (Miško) Lazar, Podgorica
57. Perić (Zorana) Nemanja, Ulcinj
58. Veljovic Marko
59. Radović (Vladana) Drago, Bijelo Polje
60. Popović ( Blaža) Stevan , Bar
61. Ivanović (Dragan) Stefan, Podgorica
62. Živković (Veljko) Dražen, Podgorica
63. Bijelić (Tatomir) Boris, Podgorica
64. Tomčić Saša
65. Suljević (Behludina) Adis, Bijelo Polje
66. Đuretić (Miodrag) Miloš, Golubovci
67. Barać (Lazar) Goran, Mojkovac
68. Bečić (Dragoljub) Nikolina, Podgorica
69. Marković (Božidara) Dragutin, Nikšić
70. Vučeljić ( Rada) Milica, Berane
71. Spaić (Milan) Ljubica, Podgorica
72. Cerović (Čekoslava) Milimir, Nikšić
73. Babić (Vasilija) Filip, Nikšić
74. Kruščić (Nebojša) Stefan, Podgorica
75. Mugoša (Boško) Nikola, Podgorica
76. Pejović (Rajka) Jovan , Nikšić
77. Popović (Marko) Ljubo, Podgorica
78. Majra Mahmutović
79. Dedić (Miloš) Balša, Podgorica
80. Šćepanović (Ranko) Goran, Podgorica
81. Milačić (Dragoslav) Božidar, Mojkovac
82. Kos (Senada) Armin, Bijelo Polje
83. Damjanović (Velizar) Ivana, Podgorica
84. Legiša (Nenada) Dario, Nikšić
85. Bušković (Ratko) Vasilije, Golubovci
86. Vujošević (Siniša) Miloš, Podgorica
87. Klica (Huseina) Amil, Rožaje
88. Gušić(Predraga) Nikola, Nikšić
89. Đečević (Izete) Erol, Berane
90. Jovović (Čedomir) Mirko, Podgorica
91. Zeković (Milutina) Ivan, Kolašin
92. Leković Marko
93. Talović Aleksandar
94. Ivanović (Radoslav) Milan, Podgorica
95. Vuletić Milica
96. Đurović Lazar
97. Ćeman (Jusa) Medit, Petnjica
98. Anđelić (Mlađen) Miloš, Podgorica
99. Rovčanin (Ljubiše) Kristina, Tivat
100. Zejak Dušan
101. Kustudić (Veljko) Aleksandra, Podgorica
102. Đurišić (Milorad) Ivan, Podgorica
103. Darmanović (Goran ) Boban, Nikšić
104. Vujošević (Žarko) Vladan, Podgorica
105. Kljajević (Djordjija) Milivoje, Pljevlja
106. Kuč Stefan-Bijelo Polje
107. Stanišić Mladen.



Intervju u okviru provjere psihičke sposobnosti za kandidate/kinje održaće se u Vojno-medicinskom centru u Podgorici.

Prilikom dolaska kandidati/kinje moraju biti prikladno obučeni/e i obavezni/e su da stave na uvid ličnu kartu.