Manja slova Veća slova RSS

Pitajte Ministarstvo

>

Obavještenje kandidatima/kinjama o terminu testa psihičke sposobnosti

Datum objave: 30.10.2018 10:01 | Autor: MUP

Ispis Štampaj stranicu


Shodno Javnom pozivu zainteresovanim licima za prijavljivanje na Program obrazovanja ,,Osposobljavanje za rad u Policiji''


OBAVJEŠTAVAMO


da će se test psihičke sposobnosti za kandidate/kinje održati dana 01.11.2018. godine (četvrtak) prema sljedećem rasporedu:



I grupa u 09:00h


1. Beloica Bojan, Podgorica
2. Perović (Dragan) Vaso, Podorica
3. Damjanović (Veselin) Jovan, Podgorica
4. Palija Radivoje
5. Đurišić (Saša) Marko, Podgorica
6. Ćetković (Slavko) Jovan, Podgorica
7. Đurišić (Saša) Miloš, Podgorica
8. Mihaljević (Veljko) Zoran, Podgorica
9. Ramović (Derviš) Ajdin, Tuzi
10. Đurišić (Saša) Balša, Podgorica
11. Jokić (Tomo) Jovan, Mojkovac
12. Radunović (Dražen) Balša, Podgorica
13. Perković (Milisav) Ivan, Podgorica
14. Mehović ( Eska) Enes, Petnjica
15. CikotiĆ Amar
16. Vukić (Radoman) Marko, Berane
17. Fejzić (Adem) Abussame, Rožaje
18. Ljujić (Vučka) Radomir, Bijelo Polje
19. Nenezić (Mileta) Radoš, Šavnik
20. Lagator (Momir) Boris, Cetinje
21. Čupić (Ivan) Lazar, Podgorica
22. Komšić (Mile) Milena, Podgorica
23. Tiganj (Omera) Jasmin, Nikšić
24. Rakočević (Milivoja) Marko, Kolašin
25. Čvorović (Milije) Nikola, Nikšić
26. Kadić (Milivoja) Drago, Nikšić
27. Čuljković Radoman
28. Stamatović (Zoran) Marko, Podgorica
29. Mugoša (Dragan) Jovan, Podgorica
30. Dacić (Etem) Remzija, Podgorica
31. Bulatović Luka
32. Barjaktarević ( Ismeta) Muhamed, Plav
33. Cikić (Ilija) Lazar, Podgorica
34. Marković (Miloje) Nemanja, Podgorica
35. Golubović (Nenad) Milivoje, Podgorica
36. Zoronić (Nuha) Haris, Bijelo Polje
37. Delibašić Stefan
38. Pejović Stefan
39. Đuretić (Vesko) Nemanja, Golubovci
40. Blagojević (Dragana) Miloš, Šavnik
41. Gospić (Rajko) Mladen, Podgorica
42. Šćekić (Ljubiša) Dragutin, Podgorica
43. Vujisić (Radovan) Lazar, Podgorica
44. Krgović (Mile) Miroslav, Mojkovac
45. Ognjenović (Velimira) Pavle, Nikšić
46. Tomović ( Darka) Lazar, Berane
47. Bučan (Redža) Emir, Bijelo Polje
48. Jahović (Faruk) Amar, Rožaje
49. Peković Jovan
50. Keljanović (Zorana)Marija, Tivat
51. Mugoša (Predrag) Igor, Podgorica
52. Mulić (Mevludin) Adnan, Rožaje
53. Deretić (Jadranka) Aleksandar, Nikšić
54. Tomović (Božo) Marko, Mojkovac




II grupa u 10:00h


55. Đurović Vladimir
56. Mirotić (Miško) Lazar, Podgorica
57. Perić (Zorana) Nemanja, Ulcinj
58. Veljovic Marko
59. Radović (Vladana) Drago, Bijelo Polje
60. Popović ( Blaža) Stevan , Bar
61. Ivanović (Dragan) Stefan, Podgorica
62. Živković (Veljko) Dražen, Podgorica
63. Bijelić (Tatomir) Boris, Podgorica
64. Tomčić Saša
65. Suljević (Behludina) Adis, Bijelo Polje
66. Đuretić (Miodrag) Miloš, Golubovci
67. Barać (Lazar) Goran, Mojkovac
68. Bečić (Dragoljub) Nikolina, Podgorica
69. Marković (Božidara) Dragutin, Nikšić
70. Vučeljić ( Rada) Milica, Berane
71. Vukčević (Čedomira) Neonila, Bar
72. Spaić (Milan) Ljubica, Podgorica
73. Cerović (Čekoslava) Milimir, Nikšić
74. Đukanović (Slobodana) Miloš, Nikšić
75. Babić (Vasilija) Filip, Nikšić
76. Kruščić (Nebojša) Stefan, Podgorica
77. Mugoša (Boško) Nikola, Podgorica
78. Pejović (Rajka) Jovan , Nikšić
79. Popović (Marko) Ljubo, Podgorica
80. Majra Mahmutović
81. Dedić (Miloš) Balša, Podgorica
82. Šćepanović (Ranko) Goran, Podgorica
83. Milačić (Dragoslav) Božidar, Mojkovac
84. Kos (Senada) Armin, Bijelo Polje
85. Damjanović (Velizar) Ivana, Podgorica
86. Legiša (Nenada) Dario, Nikšić
87. Bušković (Ratko) Vasilije, Golubovci
88. Vujošević (Siniša) Miloš, Podgorica
89. Klica (Huseina) Amil, Rožaje
90. Gušić(Predraga) Nikola, Nikšić
91. Đečević (Izete) Erol, Berane
92. Jovović (Čedomir) Mirko, Podgorica
93. Zeković (Milutina) Ivan, Kolašin
94. Leković Marko
95. Talović Aleksandar
96. Ivanović (Radoslav) Milan, Podgorica
97. Vuletić Milica
98. Đurović Lazar
99. Ćeman (Jusa) Medit, Petnjica
100. Anđelić (Mlađen) Miloš, Podgorica
101. Rovčanin (Ljubiše) Kristina, Tivat
102. Zejak Dušan
103. Kustudić (Veljko) Aleksandra, Podgorica
104. Đurišić (Milorad) Ivan, Podgorica
105. Darmanović (Goran ) Boban, Nikšić
106. Vujošević (Žarko) Vladan, Podgorica
107. Kljajević (Djordjija) Milivoje, Pljevlja
108. Kuč Stefan-Bijelo Polje.



Test psihičke sposobnosti održaće se u Kongresnoj sali, prizemlje stare zgrade Vlade, u ulici Jovana Tomaševića broj 2 u Podgorici.

Prilikom dolaska kandidati/kinje moraju biti prikladno obučeni/e i obavezni/e su da stave na uvid ličnu kartu.