Manja slova Veća slova RSS

Pitajte Ministarstvo

>

Obavještenje kandidatima/kinjama o terminima provjere fizičke spremnosti

Datum objave: 12.09.2018 12:42 | Autor: MUP

Ispis Štampaj stranicu


Shodno Javnom pozivu zainteresovanim licima za prijavljivanje na Program obrazovanja ,,Osposobljavanje za rad u Policiji'' 

OBAVJEŠTAVAMO

da će se za kandidate/kinje izvršiti provjera fizičke spremnosti u kampu Zlatica u Podgorici, dana 13. septembra, na sljedeći način:

13.09.2018. godine (Četvrtak)

08:00h

I grupa

1. Kuč (Slavka) Stefan, Bijelo Polje
2. Radović (Vladana) Drago, Bijelo Polje
3. Suljević (Behludina) Adis, Bijelo Polje
4. Zoronić (Nuha) Haris, Bijelo Polje
5. Lagator (Momir) Boris, Cetinje
6. Kljajević (Djordjija) Milivoje, Pljevlja
7. Rakočević (Milivoja) Marko, Kolašin
8. Gušić(Predraga) Nikola, Nikšić
9. Čvorović (Milije) Nikola, Nikšić
10. Legiša (Nenada) Dario, Nikšić
11. Ognjenović (Velimira) Pavle, Nikšić
12. Tiganj (Omera) Jasmin, Nikšić
13. Durakun (Can) Liridona, Ulcinj



10:00h

I grupa

1. Popović ( Blaža) Stevan , Bar
2. Vukčević (Čedomira) Neonila, Bar
3. Perić (Zorana) Nemanja, Ulcinj
4. Mulić (Mevludin) Adnan, Rožaje
5. Fejzić (Adem) Abussame, Rožaje
6. Mehović ( Eska) Enes, Petnjica
7. Barjaktarević ( Ismeta) Muhamed, Plav
8. Šćekić (Radiše) Milovan , Berane
9. Vukić (Radoman) Marko, Berane
10. Đečević (Izete) Erol, Berane
11. Ramović (Derviš) Ajdin, Tuzi
12. Bečić (Dragoljub) Nikolina, Podgorica
13. Kustudić (Veljko) Aleksandra, Podgorica




12:00h

I grupa


1. Delić (Sadije) Saud, Pljevlja
2. Zeković (Milutina) Ivan, Kolašin
3. Cerović (Čekoslava) Milimir, Nikšić
4. Bulatović (Vasa) Petar, Kolašin
5. Deretić (Jadranka) Aleksandar, Nikšić
6. Jaramaz( Božidara) Đuro, Nikšić
7. Đukanović (Slobodana) Miloš, Nikšić
8. Babić (Vasilija) Filip, Nikšić
9. Kadić (Milivoja) Drago, Nikšić
10. Šekarić (Milutina) Jelena, Nikšić
11. Marković (Božidara) Dragutin, Nikšić
12. Rebronja ( Milja) Miško, Nikšić
13. Pejović (Rajka) Jovan , Nikšić




08:00h

II grupa


1. Jokić (Tomo) Jovan, Mojkovac
2. Milačić (Dragoslav) Božidar, Mojkovac
3. Bijelić (Tatomir) Boris, Podgorica
4. Tomović (Božo) Marko, Mojkovac
5. Veljović (Vitomir) Marko, Mojkovac
6. Barać (Lazar) Goran, Mojkovac
7. Bušković (Ratko) Vasilije, Golubovci
8. Đuretić (Miodrag) Miloš, Golubovci
9. Rovčanin (Ljubiše) Kristina, Tivat
10. Dacić (Etem) Remzija, Podgorica
11. Čupić (Ivan) Lazar, Podgorica
12. Đurišić (Milorad) Ivan, Podgorica
13. Đurović (Milan) Lazar, Podgorica








10:00h

II grupa


1. Golubović (Nenad) Milivoje, Podgorica
2. Ivanović (Radoslav) Milan, Podgorica
3. Đurišić (Saša) Marko, Podgorica
4. Kruščić (Nebojša) Stefan, Podgorica
5. Mugoša (Boško) Nikola, Podgorica
6. Mirotić (Miško) Lazar, Podgorica
7. Stamatović (Zoran) Marko, Podgorica
8. Šćepanović (Ranko) Goran, Podgorica
9. Vujošević (Siniša) Miloš, Podgorica
10. Darmanović (Goran ) Boban, Nikšić
11. Blagojević (Dragana) Miloš, Šavnik
12. Klica (Huseina) Amil, Rožaje
13. Jovović (Čedomir) Mirko, Podgorica


12:00h

II grupa


1. Damjanović (Velizar) Ivana, Podgorica
2. Mugoša (Dragan) Jovan, Podgorica
3. Đuretić (Vesko) Nemanja, Golubovci
4. Komšić (Mile) Milena, Podgorica
5. Vučeljić ( Rada) Milica, Berane
6. Tomović ( Darka) Lazar, Berane
7. Folić (Vaska) Filip, Berane
8. Bučan (Redža) Emir, Bijelo Polje
9. Kos (Senada) Armin, Bijelo Polje
10. Bošković (Zorana)Nikola – Bijelo Polje
11. Bogavac ( Dušan) Marko, Mojkovac
12. Krgović (Mile) Miroslav, Mojkovac
13. Keljanović (Zorana)Marija, Tivat




08:00h

III grupa

1. Đuretić (Cveto) Bojan, Golubovci
2. Jahović (Faruk) Amar, Rožaje
3. Anđelić (Mlađen) Miloš, Podgorica
4. Brković (Ratko) Tamara, Podgorica
5. Boljević (Dragan) Nikola, Podgorica
6. Burzanović (Ranko) Marko, Podgorica
7. Ćetković (Slavko) Jovan, Podgorica
8. Beloica Bojan, Podgorica
9. Cikić (Ilija) Lazar, Podgorica
10. Đurišić (Saša) Miloš, Podgorica
11. Đurišić (Saša) Balša, Podgorica
12. Ivanović (Dragan) Stefan, Podgorica
13. Kilibarda (Dušan) Mladen, Podgorica


10:00h

III grupa

1. Rastoder (Bajazita) Ahmedin, Berane
2. Ćeman (Jusa) Medit, Petnjica
3. Martinović (Slobodan) Jovan, Podgorica
4. Mihaljević (Veljko) Zoran, Podgorica
5. Mugoša (Predrag) Igor, Podgorica
6. Spaić (Milan) Ljubica, Podgorica
7. Radunović (Dražen) Balša, Podgorica
8. Popović (Marko) Ljubo, Podgorica
9. Šipčić (Miroljub) Goran, Podgorica
10. Tripunović (Vladimir) Anđela, Podgorica
11. Vujošević (Žarko) Vladan, Podgorica
12. Šćekić (Radomana) Aleksandar, Bar
13. Nenezić (Mileta) Radoš, Šavnik




12:00h

III grupa

1. Damjanović (Veselin) Jovan, Podgorica
2. Dedić (Miloš) Balša, Podgorica
3. Marković (Miloje) Nemanja, Podgorica
4. Perović (Dragan) Vaso, Podorica
5. Lakušić (Darko) Milovan, Podgorica
6. Gospić (Rajko) Mladen, Podgorica
7. Šćekić (Ljubiša) Dragutin, Podgorica
8. Perković (Milisav) Ivan, Podgorica
9. Živković (Veljko) Dražen, Podgorica
10. Vučinić (Dejan) Miloš, Podgorica
11. Vujisić (Radovan) Lazar, Podgorica
12. Ljujić (Vučka) Radomir, Bijelo Polje
13. Čepić (Strahinja) Dušan, Podgorica

NAPOMENA: Prilikom vršenja provjera kandidati su obavezni da stave na uvid ličnu kartu i da budu u sportskoj odjeći i obući.

O grupama, tačnom vremenu i načinu sprovođenje provjere fizičke spremnosti za 14. i 15. septembar 2018. godine kandidati/kinje će biti obaviješteni tokom provjere koja se organizuje 13. septembra i putem sajta Ministarstva unutrašnjih poslova.