Manja slova Veća slova RSS

Pitajte Ministarstvo

>

Obavještenje kandidatima/kinjama o terminima provjere zdravstvene sposobnosti

Datum objave: 06.09.2018 14:27 | Autor: MUP

Ispis Štampaj stranicu


Shodno Javnom pozivu zainteresovanim licima za prijavljivanje na Program obrazovanja ,,Osposobljavanje za rad u Policiji''

MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA

obavještava kandidate/kinje koji ispunjavaju uslove o organizovanju provjera: opšteg znanja i informisanosti; psihičke sposobnosti; fizičke spremnosti i zdravstvene sposobnosti.

Provjera zdravstvene sposobnosti vršiće se u Vojno-medicinskom centru sa sjedištem u ulici Vaka Đurovića bb Podgorica (preko puta stadiona Budućnosti), dana 10.09. i 11.09.2018. godine, za kandidate/kinje koji ispunjavaju opšte uslove, na sljedeći način:

10.09.2018. godine (Ponedjeljak)

07:30h

1. Alilović (Sadika) Bilsen, Bijelo Polje
2. Bakija ( Hakima) Adis, Bijelo Polje
3. Bošković (Zorana) Nikola, Bijelo Polje
4. Bučan (Redža) Emir, Bijelo Polje
5. Bugarin (Radoja) Boris, Bijelo Polje
6. Bulatović (Borivoja) Luka, Bijelo Polje
7. Čuljković ( Veselina) Radoman, Bijelo Polje
8. Hasković (Ismeta) Haris, Bijelo Polje
9. Konatar (Dušana) Darko, Bijelo Polje
10. Kos (Senada) Armin, Bijelo Polje
11. Kuč (Slavka) Stefan, Bijelo Polje
12. Ljujić (Vučka) Radomir, Bijelo Polje
13. Madžgalj (Željka) Bojan, Bijelo Polje
14. Mahmutović (Muja) Haris, Bijelo Polje
15. Mekić (Elmedina) Adnan, Bijelo Polje

08:30h

16. Nišavić (Stojana) Danilo, Bijelo Polje
17. Pavićević (Buda) Miloš, Bijelo Polje
18. Peruničić (Bodžidara) Milan, Bijelo Polje
19. Prebiračević (Zorana) Nikola, Bijelo Polje
20. Rebrenović (Bogoljuba) Milisav,Bijelo Polje
21. Rebronja (Hajrudina) Aldin, Bijelo Polje
22. Suljević (Behludina) Adis, Bijelo Polje
23. Zoronić (Nuha) Haris, Bijelo Polje
24. Zoronić (Senada) Amar, Bijelo Polje
25. Medenica (Dragan) Danijela, Bijelo Polje
26. Delić (Rifata) Arnel, Bijelo Polje
27. Radović (Vladana) Drago, Bijelo Polje
28. Hadrović (Nedžada) Elmina, Bijelo Polje
29. Knežević (Zorana) Mitar, Cetinje
30. Lagator (Momir) Boris, Cetinje

09:30h

31. Balaban (Žarko) Božidar, Podgorica
32. Delić (Sadije) Saud, Pljevlja
33. Bujišić (Lalete) Stefan, Pljevlja
34. Kljajević (Djordjija) Milivoje, Pljevlja
35. Žiga( Fadila) Almir, Pljevlja
36. Mahmutović (Senada) Majra, Pljevlja
37. Posuka (Duška)Goran, Pljevlja
38. Sadović (Sabahudina) Džanan, Pljevlja
39. Bakić (Veselina) Bojana, Kolašin
40. Bulatović (Vasa) Petar, Kolašin
41. Medenica (Dragoljuba) Savić, Kolašin
42. Rakočević (Milivoja) Marko, Kolašin
43. Rakočević (Zorana) Jelena, Kolašin
44. Šćepanović (Boža) Nebojša, Kolašin
45. Vujisić (Ljubisava) Anđela, Kolašin

10:30h

46. Zeković (Milutina) Ivan, Kolašin
47. Cerović (Čekoslava) Milimir, Nikšić
48. Adžić (Staniše)Djordjije, Nikšić
49. Babić (Vasilija) Filip, Nikšić
50. Božović (Zdravka) Tanja, Nikšić
51. Čvorović (Milije) Nikola, Nikšić
52. Čvorović (Vladimira) Ivan, Nikšić
53. Delibašić (Borislava) Stefan, Nikšić
54. Delić (Miroslava) Vojislav, Nikšić
55. Deretić (Jadranka) Aleksandar, Nikšić
56. Đilas (Momira) Darko, Nikšić
57. Đukanović (Slobodana) Miloš, Nikšić
58. Gluščević (Beroljuba) Milinko, Nikšić
59. Goranović (Peka) Radojica, Nikšić
60. Gušić(Predraga) Nikola, Nikšić
61. Jaramaz( Božidara) Đuro, Nikšić

11:30h
62. Jovović Zorana Dijana, Nikšić
63. Kadić (Dejana ) Todor, Nikšić
64. Kadić (Milivoja) Drago, Nikšić
65. Legiša (Nenada) Dario, Nikšić
66. Manojlović (Miluna) Mirko, Nikšić
67. Marković (Božidara) Dragutin, Nikšić
68. Ognjenović(Velimira) Pavle, Nikšić
69. Pejović (Rajka) Jovan , Nikšić
70. Raičević (Dragoljuba) Novo, Nikšić
71. Rebronja ( Milja) Miško, Nikšić
72. Rnković (Zorana) Nebojša, Nikšić
73. Šekarić (Milutina) Jelena, Nikšić
74. Talović (Radojice) Aleksandar, Nikšić
75. Talović (Radojice) Marko, Nikšić
76. Tiganj(Omera) Jasmin, Nikšić
77. Vilić (Novice) Nikola, Nikšić

12:30h

78. Zejak (Žarka) Dušan, Nikšić
79. Milović (Milenka) Nikola, Nikšić
80. Peković (Dragoljuba) Jovan
81. Blagojević (Dragana) Miloš, Šavnik
82. Vućić (Tanasija) Mirko, Šavnik
83. Nenezić (Mileta) Radoš, Šavnik
84. Cimbaljević (Nebojše) Željko, Bar
85. Kurpejović (Esada) Anes, Bar
86. Lekić (Vladislava) Aleksandar, Bar
87. Palija (Filipa) Radivoje, Bar
88. Perišić (Miladina) Milan, Bar
89. Popović( Blaža) Stevan , Bar
90. Ruso (Milomira) Vladimir, Bar
91. Šćekić (Radomana) Aleksandar, Bar
92. Vukčević (Čedomira) Neonila, Bar
93. Hota (Maraš) Anton, Ulcinj
94. Durakun (Can) Liridona, Ulcinj

13:30h

95. Ibrahimi (Arifa) Enis, Ulcinj
96. Leković (Darka) Nenad, Ulcinj
97. Mehmedović(Dževdeta) Amir, Ulcinj
98. Perić( Zorana) Nemanja, Ulcinj
99. Suljović (Rudžda) Mahir, Ulcinj
100. Fejzić (Adem) Abussame, Rožaje
101. Kalač (Gano) Alija, Rožaje
102. Klica (Husein) Amil, Rožaje
103. Muković (Bajro) Seid, Rožaje
104. Mulić (Mevludin) Adnan, Rožaje
105. Murić (Salih) Elvedin, Rožaje
106. Šahić (Smail) Adnan, Rožaje
107. Jahović (Faruk) Amar, Rožaje
108. Kalač (Husein) Alan, Rožaje
109. Duraković (Nijaza) Amar, Petnjica
110. Mehović ( Eska) Enes, Petnjica
111. Ćeman (Jusa) Medit, Petnjica
112. Cikotić (Midhada) Amar, Petnjica
113. Barjaktarević ( Ismeta) Muhamed, Plav
114. Otašević (Marijana) Miloš, Plav
115. Otašević (Marijana) Bojan, Plav
116. Bojović ( Aleksandra) Balša, Berane

14:30h

117. Đečević (Izete) Erol, Berane
118. Došljak (Radomira) Dimitrije, Berane
119. Drobnjak ( Novaka) Stefan, Berane
120. Đukić (Vukadina) Rade, Berane
121. Folić (Vaska) Filip, Berane
122. Marsenić (Ljuba) Đorđe, Berane
123. Rastoder (Bajazita) Ahmedin, Berane
124. Šćekić (Slobodana) Aleksandar, Berane
125. Šćekić (Radiše) Milovan , Berane
126. Tomović ( Darka) Lazar, Berane
127. Trifunović (Stevana) Kristina, Berane
128. Vučeljić ( Rada) Milica, Berane
129. Vukić (Radoman) Marko, Berane
130. Knežević (Ratka) Maksim, Berane
131. Novović (Veselina) Dragiša, Berane

11.09.2018. godine (Utorak)

07:30h

132. Jokić (Tomo) Jovan, Mojkovac
133. Milačić (Dragoslav) Božidar, Mojkovac
134. Minić (Goran) Petar, Mojkovac
135. Smolović (Milorad) Aleksandar, Mojkovac
136. Tomović (Božo) Marko, Mojkovac
137. Veljović (Vitomir) Marko, Mojkovac
138. Bogavac ( Dušan) Marko, Mojkovac
139. Marković (Dragan) Milorad, Mojkovac
140. Barać (Lazar) Goran, Mojkovac
141. Krgović (Mile) Miroslav, Mojkovac
142. Popović (Željko) Luka, Danilovgrad
143. Ajdin (Derviš) Ramović, Tuzi
144. Ljucović (Đon) Marko, Tuzi
145. Vujičić (Slavko) Blagota, Herceg Novi
146. Leković (Novak) Marko, Herceg Novi
147. Popović (Nebojše) Dušanka, Tivat

08:30h

148. Obradović (Radenko ) Darko, Žabljak
149. Tomčić (Vidoje) Saša, Žabljak
150. Zeković (Mijat) Miloš , Žabljak
151. Bečić (Saša) Danilo, Golubovci
152. Bušković (Ratko) Vasilije, Golubovci
153. Đuretić (Cveto) Bojan, Golubovci
154. Đuretić (Miodrag) Miloš, Golubovci
155. Đuretić (Vesko) Nemanja, Golubovci
156. Korović (Tomislav) Balša , Golubovci
157. Madžarović(Predrag) Batrić, Golubovci
158. Matović (Ivan) Branko, Golubovci
159. Keljanović (Zorana)Marija, Tivat
160. Rovčanin (Ljubiše) Kristin, Tivat
161. Anđelić (Mlađen) Miloš, Podgorica
162. Dervanović (Safet) Adi, Podgorica
163. Anđušić (MIlorad) Boban, Podgorica

09:30h

164. Bečić (Dragoljub) Nikolina, Podgorica
165. Bijelić (Tatomir) Boris, Podgorica
166. Boljević (Dragan) Nikola, Podgorica
167. Beloica Bojan, Podgorica
168. Brajović (Jovan) Đorđe, Podgorica
169. Brković (Ratko) Tamara, Podgorica
170. Burzanović (Ranko) Marko, Podgorica
171. Čepić (Strahinja) Dušan, Podgorica
172. Bajčeta (Zoran) Maja, Podgorica
173. Čađenović (Ranko) Marko,Podgorica
174. Ćetković (Slavko) Jovan, Podgorica
175. Cikić (Ilija) Lazar, Podgorica
176. Čupić (Ivan) Lazar, Podgorica
177. Dacić (Etem) Remzija, Podgorica
178. Dragojević (Vesko) Vuk, Podgorica

10:30h

179. Đuričković (Slavko) Petar, Podgorica
180. Đurišić (Milorad) Ivan, Podgorica
181. Đurišić (Saša) Marko, Podgorica
182. Đurišić (Saša) Balša, Podgorica
183. Đurišić (Saša) Miloš, Podgorica
184. Durković (Dejan) Đoko, Podgorica
185. Đurović (Milan) Lazar, Podgorica
186. Golubović (Nenad) Milivoje, Podgorica
187. Ivanović (Dragan) Stefan, Podgorica
188. Ivanović (Radomir) Marko, Podgorica
189. Ivanović (Radoslav) Milan, Podgorica
190. Ivanović (Vujica) Andrej, Podgorica
191. Jovović (Čedomir) Mirko, Podgorica
192. Kilibarda (Dušan) Mladen, Podgorica
193. Knežević (Božidar) Nikola, Podgorica
194. Knežević (Novo) Staniša, Podgorica

11:30h

195. Knežević (Sava) Miloš, Podgorica
196. Komšić (Mile) Milena, Podgorica
197. Milićević (Milovan) Sandra, Podgorica
198. Kruščić (Nebojša) Stefan, Podgorica
199. Martinović (Slobodan) Jovan, Podgorica
200. Marković (Miljan) Vukoman, Podgorica
201. Mihaljević (Veljko) Zoran, Podgorica
202. Milašinović (Ivan) Miraš, Podgorica
203. Miličković (Dejan) Mileva, Podgorica
204. Milošević (Blažo) Balša, Podgorica
205. Mirotić (Miško) Lazar, Podgorica
206. Mugoša (Boško) Nikola, Podgorica
207. Mugoša (Dragan) Jovan, Podgorica
208. Mugoša (Predrag) Igor, Podgorica
209. Osmanović (Sinan) Sadam, Podgorica
210. Pavićević (Branko) Nikola, Podgorica

12:30h

211. Pejović (Goran) Ivan, Podgorica
212. Pejović (Vesko) Stefan, Podgorica
213. Pepić (Đorđe) Nikola, Podgorica
214. Perić (Pavle) Nikola, Podgorica
215. Petrović (Petar) Nemanja, Podgorica
216. Popović (Marko) Ljubo, Podgorica
217. Radunović (Dražen) Balša, Podgorica
218. Radunović (Milivoja) Milica, Podgorica
219. Rakočević (Vladimir) Luka, Podgorica
220. Šćepanović (Mirko) Marko, Podgorica
221. Šćepanović (Ranko) Goran, Podgorica
222. Sinanović (Nedeljko) Balša, Podgorica
223. Šipčić (Miroljub) Goran, Podgorica
224. Spaić (Milan) Ljubica, Podgorica
225. Stamatović (Zoran) Marko, Podgorica
226. Stanišić (Radan) Mladen DGD, Podgorica


13:30h

227. Strunjaš (Zoran) Vasilije, Podgorica
228. Tadić (Brane) Jovan, Podgorica
229. Tošković (Nenad) Nađa, Podgorica
230. Tošković (Nenad) Nikolina, Podgorica
231. Tripunović (Vladimir) Anđela, Podgorica
232. Varagić (Goran) Marko, Podgorica
233. Vidaković (Miloje) Miro, Podgorica
234. Vujošević (Siniša) Miloš, Podgorica
235. Vučeljić (Momir) Bogić, Podgorica
236. Vujošević (Žarko) Vladan, Podgorica
237. Vuković (Željko) Filip, Podgorica
238. Vuletić (Vladan) Milica, Podgorica
239. Adžić (Milorad) Nikola, Podgorica
240. Ćetković (Ratko) Lazar, Podgorica
241. Damjanović (Velizar) Ivana, Podgorica
242. Damjanović (Veselin) Jovan, Podgorica

14:30h

243. Dedić (Miloš) Balša, Podgorica
244. Đurović (Veselin) Stefan, Podgorica
245. Ećo (Enes) Fuad, Podgorica
246. Filipović (Milun) Vladimir, Podgorica
247. Gospić (Rajko) Mladen, Podgorica
248. Ilić (Nikola) Jovan, Podgorica
249. Lakušić (Darko) Milovan, Podgorica
250. Ličina (Emra) Enisa, Podgorica
251. Ljubić (Zoran) Marko, Podgorica
252. Mališić (Nedeljko) Ivan, Podgorica
253. Marković (Miloje) Nemanja, Podgorica
254. Mašanović (Žarko) Tamara, Podgorica
255. Minić (Darko) Miloš, Podgorica
256. Perović (Dragan) Vaso, Podorica
257. Radulović (Siniša) Filip, Podgorica
258. Radusinović (Goran) Marko, Podgorica

15:30h

259. Šćekić (Ljubiša) Dragutin, Podgorica
260. Sekulić (Dejan) Miloš, Podgorica
261. Šuković (Raško) Miloš, Podgorica
262. Varagić (Ljubomir) Marija, Podgorica
263. Vučinić (Dejan) Miloš, Podgorica
264. Vujisić (Radovan) Lazar, Podgorica
265. Vuković (Slađan) Slaviša, Podgorica
266. Živković (Veljko) Dražen, Podgorica
267. Đurović (Željko) Vladimir, Podgorica
268. Perković (Milisav) Ivan, Podgorica
269. Kustudić (Veljko) Aleksandra, Podgorica


NAPOMENA: Prilikom vršenja provjera kandidati su obavezni da stave na uvid ličnu kartu i zdravstvenu knjižicu.

Kandidati/kinje koji zadovolje na provjeri zdravstvene sposobnosti biće podvrgnuti provjeri fizičke spremnosti.

Provjera fizičke spremnosti kandidata/kinja će se organizovati dana 13. i 14. septembra u kampu Zlatica. O grupama i tačnom vremenu održavanja fizičke spremnosti kandidati/kinje će biti blagovremeno obaviješteni na sajtu Ministarstva unutrašnjih poslova.