Мања слова Већа слова РСС

Питајте Министарство

>

Обавјештење о терминима интервјуа у оквиру провјере психичке способности за кандидате/киње

Датум објаве: 08.11.2018 13:32 | Аутор: МУП

Испис Штампај страницу


Сходно Јавном позиву заинтересованим лицима за пријављивање на Програм образовања ,,Оспособљавање за рад у Полицији''


ОБАВЈЕШТАВАМО


да ће се интервју у оквиру провјере психичке способности за кандидате/киње одржати дана 13.11.2018. године (уторак) и 14.11.2018. године (сриједа) са почетком у 11х
према сљедећем распореду:



И група -13.11.2018. године (уторак) са почетком у 11х


1. Белоица Бојан, Подгорица
2. Перовић (Драган) Васо, Подорица
3. Дамјановић (Веселин) Јован, Подгорица
4. Палија Радивоје
5. Ђуришић (Саша) Марко, Подгорица
6. Ћетковић (Славко) Јован, Подгорица
7. Ђуришић (Саша) Милош, Подгорица
8. Михаљевић (Вељко) Зоран, Подгорица
9. Рамовић (Дервиш) Ајдин, Тузи
10. Ђуришић (Саша) Балша, Подгорица
11. Јокић (Томо) Јован, Мојковац
12. Радуновић (Дражен) Балша, Подгорица
13. Перковић (Милисав) Иван, Подгорица
14. Меховић ( Еска) Енес, Петњица
15. ЦикотиЋ Амар
16. Вукић (Радоман) Марко, Беране
17. Фејзић (Адем) Абуссаме, Рожаје
18. Љујић (Вучка) Радомир, Бијело Поље
19. Ненезић (Милета) Радош, Шавник
20. Лагатор (Момир) Борис, Цетиње
21. Чупић (Иван) Лазар, Подгорица
22. Комшић (Миле) Милена, Подгорица
23. Тигањ (Омера) Јасмин, Никшић
24. Ракочевић (Миливоја) Марко, Колашин
25. Чворовић (Милије) Никола, Никшић
26. Кадић (Миливоја) Драго, Никшић
27. Чуљковић Радоман
28. Стаматовић (Зоран) Марко, Подгорица
29. Мугоша (Драган) Јован, Подгорица
30. Дацић (Етем) Ремзија, Подгорица
31. Булатовић Лука
32. Барјактаревић ( Исмета) Мухамед, Плав
33. Цикић (Илија) Лазар, Подгорица
34. Марковић (Милоје) Немања, Подгорица
35. Голубовић (Ненад) Миливоје, Подгорица
36. Зоронић (Нуха) Харис, Бијело Поље
37. Делибашић Стефан
38. Пејовић Стефан
39. Ђуретић (Веско) Немања, Голубовци
40. Благојевић (Драгана) Милош, Шавник
41. Госпић (Рајко) Младен, Подгорица
42. Шћекић (Љубиша) Драгутин, Подгорица
43. Вујисић (Радован) Лазар, Подгорица
44. Крговић (Миле) Мирослав, Мојковац
45. Огњеновић (Велимира) Павле, Никшић
46. Томовић ( Дарка) Лазар, Беране
47. Бучан (Реџа) Емир, Бијело Поље
48. Јаховић (Фарук) Амар, Рожаје
49. Пековић Јован
50. Кељановић (Зорана)Марија, Тиват
51. Мугоша (Предраг) Игор, Подгорица
52. Мулић (Мевлудин) Аднан, Рожаје
53. Деретић (Јадранка) Александар, Никшић
54. Томовић (Божо) Марко, Мојковац


ИИ група - 14.11.2018. године (сриједа) са почетком у 11х


55. Ђуровић Владимир
56. Миротић (Мишко) Лазар, Подгорица
57. Перић (Зорана) Немања, Улцињ
58. Вељовиц Марко
59. Радовић (Владана) Драго, Бијело Поље
60. Поповић ( Блажа) Стеван , Бар
61. Ивановић (Драган) Стефан, Подгорица
62. Живковић (Вељко) Дражен, Подгорица
63. Бијелић (Татомир) Борис, Подгорица
64. Томчић Саша
65. Суљевић (Бехлудина) Адис, Бијело Поље
66. Ђуретић (Миодраг) Милош, Голубовци
67. Бараћ (Лазар) Горан, Мојковац
68. Бечић (Драгољуб) Николина, Подгорица
69. Марковић (Божидара) Драгутин, Никшић
70. Вучељић ( Рада) Милица, Беране
71. Спаић (Милан) Љубица, Подгорица
72. Церовић (Чекослава) Милимир, Никшић
73. Бабић (Василија) Филип, Никшић
74. Крушчић (Небојша) Стефан, Подгорица
75. Мугоша (Бошко) Никола, Подгорица
76. Пејовић (Рајка) Јован , Никшић
77. Поповић (Марко) Љубо, Подгорица
78. Мајра Махмутовић
79. Дедић (Милош) Балша, Подгорица
80. Шћепановић (Ранко) Горан, Подгорица
81. Милачић (Драгослав) Божидар, Мојковац
82. Кос (Сенада) Армин, Бијело Поље
83. Дамјановић (Велизар) Ивана, Подгорица
84. Легиша (Ненада) Дарио, Никшић
85. Бушковић (Ратко) Василије, Голубовци
86. Вујошевић (Синиша) Милош, Подгорица
87. Клица (Хусеина) Амил, Рожаје
88. Гушић(Предрага) Никола, Никшић
89. Ђечевић (Изете) Ерол, Беране
90. Јововић (Чедомир) Мирко, Подгорица
91. Зековић (Милутина) Иван, Колашин
92. Лековић Марко
93. Таловић Александар
94. Ивановић (Радослав) Милан, Подгорица
95. Вулетић Милица
96. Ђуровић Лазар
97. Ћеман (Јуса) Медит, Петњица
98. Анђелић (Млађен) Милош, Подгорица
99. Ровчанин (Љубише) Кристина, Тиват
100. Зејак Душан
101. Кустудић (Вељко) Александра, Подгорица
102. Ђуришић (Милорад) Иван, Подгорица
103. Дармановић (Горан ) Бобан, Никшић
104. Вујошевић (Жарко) Владан, Подгорица
105. Кљајевић (Дјордјија) Миливоје, Пљевља
106. Куч Стефан-Бијело Поље
107. Станишић Младен.



Интервју у оквиру провјере психичке способности за кандидате/киње одржаће се у Војно-медицинском центру у Подгорици.

Приликом доласка кандидати/киње морају бити прикладно обучени/е и обавезни/е су да ставе на увид личну карту.